O nas - Sobmet, Toczenie CNC

Sobmet to wyspecjalizowana w produkcji elementów poprzez toczenie, frezowanie oraz szlifowanie firma działającego od ponad 20 lat. Toczymy i frezujemy części z aluminium, miedzi, stali, żeliwa i tworzywa sztucznego.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży obróbki metalu i tworzyw sztucznych

Sobmet - Obróbka metali i Tworzyw sztucznych

Witamy w Sobmet, firmie, która od lat zajmuje się mechaniczną obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Nasze unikatowe połączenie zasobów, głębokiej wiedzy technicznej, niezrównanych kompetencji oraz bogatego doświadczenia, sprawia, że Sobmet stanowi technicznie zaawansowaną i kompleksowo działającą firmę. 

Produkty Sobmet znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach – od automatyzacji produkcji, przez systemy transportu wewnętrznego, układy napędzające i mechanizmy prowadzące, aż po przemysł produkcji

Przejdź do kontaktu

Siedziba firmy Sobmet

Nasza siedziba znajduje się w województwie mazowieckim, w miejscowości Lubowidz, niedaleko Żuromina. Posiadamy własną halę z parkiem maszyn, w której wykonujemy wszystkie zlecenia od początku do końca.

ul. Leśna 13, 09-304 Lubowidz

Sprawdź naszą ofertę i realizacje

Nie dowiedziałeś się jeszcze wszystkiego o naszej firmie?

Sprawdź linki, które poprowadzą Cię do innych sekcji na naszej stronie.

Wiodące usługi

Sobmet - usługi firmy

Kompleksowe usługi CNC, obróbka materiałów z aluminium, stali, metali kolorowych, a także tworzyw sztucznych. Toczenie CNC, Frezowanie CNC

Zadzwoń
 • Obróbka skrawaniem
  Obróbka skrawaniem

  Obróbka skrawaniem

  Oferujemy kompleksową usługę obróbki skrawaniem, w tym frezowanie na 3 osiowej maszynie CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych

 • Szlifowanie precyzyjne

  Szlifowanie precyzyjne

  Nasza firma specjalizuje się w szlifowaniu precyzyjnym, oferując usługi na najwyższym poziomie, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

 • Obrobka elektroerozyjna EDM
  Obróbka elektroerozyjna EDM

  Obróbka elektroerozyjna EDM

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obróbki elektroerozyjnej, które umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów z niezrównaną precyzją.
 • Armatura rozlewnicza
  Armatura rozlewnicza

  Armatura rozlewnicza

  Wykonujemy armaturę z własnego projektu lub według dokumentacji klienta, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.